שלחו לנו הודעה
טוויטר יוטיוב פייסבוק
צרו איתנו קשר בטלפון 02-9932936
חיפוש פעילויות

מחול וסטודיו יפית 

מרכז `לנוע` – מרכז מחול מקצועי באפרת והסביבה
מרכז המחול שלנו סוגר שנה ברוכה של שגרת ריקוד, לה ייחלנו תקופה ארוכה. מספר רב של רקדניות (ורקדנים) החל מהגיל הרך, נערות, בוגרות ועד גיל הזהב נהנו ממבחר שיעורי ריקוד. בשנה זו זכינו בתחרויות מחול והעלנו מספר מופעים מיוחדים ומושקעים, ולצד זה חוגי המבוגרים גדלו והתבססו בהנאה רבה.

מרכז המחול מציע שיעורים לכל הרמות ופועל בחללי מחול מקצועיים מאובזרים בכל הצריך לשם קידום תחום המחול.
ניתן להשתתף בשיעורים פעמיים בשבוע ויותר, במטרה להעמיק בריקוד ולהתקדם, לשפר טכניקה ולשכלל יכולות אישיות לצד שאיפה לעלות על במה באירועי מחול ייעודיים.

 

אנו שמחים בשנה הקרובה להרחיב את פעילות המרכז בשיעורי מחול לילדות בשלוחת התמר, בהוספת חוגי מחול לילדות מיד לאחר בי"ס, ובכרטיסייה לבוגרות המרכז. אנו ממשיכים לתת דגש על מקצועיות בקבוצה חדשה של להקת זומבה המורכבת מבנות ברמה מתקדמת שהתחילו בחוגי הזומבה מהגיל הרך והיום כבר נערות, ובמחול מודרני לנשים עם רקע בריקוד המיועד למי שרוצה

לצלול חזרה לעולם הריקוד בשיעור מקצועי משולב טכניקה יסודית. חוגי הסלסה וסטפס גברים ממשיכים גם בקבוצות מתקדמים.

משנה לשנה אני פוגשת את הקסם הקורה בריקוד, בקניית שפה של הבעה אישית המעצימה ומגלה לרוקד את יכולותיו, גופניות ובעיקר נפשיות, ולאן הוא עוד יכול להגיע. ובכל שנה זה מרגש מחדש. מרכז המחול שלנו הוא בית לכל הרוצה לקחת חלק בעולם הריקוד ועד לצמוח ולהתקדם בתחום המחול על גווניו השונים. מוזמנים לגעת בקסם הזה.

מרב לוי
, מנהלת תחום מחול ותנועה
dance@efratmatnas.co.il

 

ראשי יצירת קשר יוטיוב פייסבוק
הסדרי נגישות מפת אתר