שלחו לנו הודעה
טוויטר יוטיוב פייסבוק
צרו איתנו קשר בטלפון 02-9932936
חיפוש פעילויות

חוגים במרכז יפית

הסבר על השיעורים השונים:


אימון
HIIT - אימון אינטרוולים בעצימות גבוהה - שלאחריו הגוף ממשיך לשרוף שומנים עד 48 שעות.

אירובי Aerobics - אימון דינמי המשפר את מערכת הדם והלב ועוזר בשמירה על משקל תקין.

מדרגה Step- שיעור אינטנסיבי העוזר לשיפור כוח, שיווי משקל, זריזות וקואורדינציה. מבוצע עם המדרגה. יתרונות אירוביים לצד חיטוב שרירי הישבן והרגליים.

- Core and stretchשילוב של טכניקות מעולם היוגה, פילטיס, חיזוק, תנועה וכושר, עם דגש לחיזוק שרירי הליבה (core) והיציבה. לגוף יציב יותר, מחוזק יותר, מאורך יותר

קרדיו Cardio- שיעור שבו הדופק והנשימה הופכים למהירים. סוג אימון זה נועד לעזור למערכת הקרדיו - וסקולרית (כלי הדם והלב) לתפקד בצורה יעילה יותר, ובכך מאריך את חייה. התוצאות - עליה בכושר הגופני ושריפת הרבה קלוריות.

קרדיו בלסט Cardio blast - שיעור אירובי המשלב קומבינציות מחול עם מרווחים בסגנון חופשי בעוצמות חזקות. אימון אירובי זה שורף הרבה קלוריות ומכניס לכושר גופני.

זומבה Zumba- שיעור דינמי הבנוי מתנועה קצבית, אינטנסיבית ומגוונת. התרגילים מורכבים מקומבינציות בסגנונות שונים כגון: היפהופ, סלסה, מרנגה, רגטון, קומבייה, פלמנקו ועוד. השיעור מותאם לרמה וליכולת של כל משתתפת. גם רוקדים וגם מחטבים את הגוף, משפרים גמישות, כוח וסיבולת לב- ריאה, שורפים קלוריות והכול באווירת מסיבה ספורטיבית!

אימון משולב Combined work-out- שיעור המורכב מחימום אירובי, עיצוב ועבודה על שרירי בטן. המעברים בין תרגילים שונים במהלך השיעור גורמים לכך שהמתעמלת תעבוד על מערכות שונות בגוף, הגיוון באימון מונע שעמום ובכך מגביר מוטיבציה והתמדה.

יוגה Yoga - שיעור אתגרי המשלב תנועה ונשימה ומיועד לכלל המתעמלות, כולל נשים בהיריון ואחרי לידה. תרגול היוגה מחזק, מגמיש ומחטב את הגוף, תורם לאיזון נפשי, שומר על הבריאות, מרפה מתחים ומגביר את כושר הריכוז. רמת הקושי עולה בהדרגה אך כל מתעמלת תלמד את גבולות ויכולות הגוף שלה תוך כדי תרגול.

פילטיס Pilates- אימון גופני שנועד לעיצוב ועבודה נכונה של הגוף. האימון מחזיר למתאמנת את השליטה על גופה, מתמקד בשרירי בטן, זוקפי גב, סוגרים, חיזוק מרכז הגוף והגמשת שרירים חיוניים. שיטה יעילה ביותר לשיקום וטיפול בכאבים ופציעות והקלה לסובלים ממחלות כמו אוסטאופורוזיס (בריחת סידן), בריחת שתן ועוד.

עיצוב Body Sculpting- שיעור שמתמקד בשרירים ובאזורים החשובים לאישה, תוך פיתוח כושר גופני, גמישות, שריפת שומנים והארכת שרירים. עבודה ממוקדת בעזרת אביזרי התנגדות בדרגות קושי שונות בהתאם ליכולת האישית כגון: חישוקים, משקוליות יד, גומיות, כדורים ועוד.

השיעור מתאים לכל הרמות מכיוון שכל אחת יכולה להתאים לעצמה את קצב העבודה ורמת הקושי.

עיצוב דינמי הינו שיעור עיצוב בדרגת קושי גבוהה יותר. האימון הוא קצבי ומהיר בצעדים וקומבינציות פשוטים וברורים, אך מאתגרים כוחנית.

ראשי יצירת קשר יוטיוב פייסבוק
הסדרי נגישות מפת אתר