שלחו לנו הודעה
טוויטר יוטיוב פייסבוק
צרו איתנו קשר בטלפון 02-9932936
חיפוש פעילויות

התעמלות קרקע ומכשירים Gymnastics

התעמלות קרקע ומכשירים Gymnastics)

בשיתוף עם מועדון "אלמנט", בהדרכה וניהול של רוחמה מנחם (טל` 050-734-5191).

* מתעמלות משנה שנייה ומעלה מחויבות להגיע לאימונים לבושות בבגד גוף.

** בתחילת השנה תתקיים רכישה מרוכזת של בגד גוף ייצוגי שישמש את הבנות במשך השנה הקרובה בהופעה, בתחרויות ובאימונים השוטפים בעלות חד פעמית של 135 ₪ למתעמלת. הרכישה היא חובה עבור מתעמלות משנה שנייה.

*** מופע סוף שנה בו מופיעות בנות עד כיתה ה` יהיה פתוח לנשים ולגברים. החל מכיתה ו` – עבור נשים בלבד.

**** מנהלת המועדון תיצור קשר לפני פתיחת ההרשמה עם מתעמלות שברצונה להעלות קבוצה. ייתכנו בתחילת שנת הפעילות העברות בין קבוצות.

***** במהלך השנה תתקיים תחרות עבור קבוצות המתאמנות פעמיים בשבוע ולנבחרות, בגינה ייגבו דמי רישום בסך 60 ₪. תשלום נוסף ייגבה ממתעמלות שיעפילו לתחרות הארצית עבור דמי רישום והסעה.

****** מהרו להירשם! מספר המקומות מוגבל.

 השיבוץ לקבוצות ייעשה על פי הטבלאות הבאות:

 מתעמלות חדשות במועדון

גיל

קבוצות אופציונליות

יום

שעה

מחיר

מס` מפגשים

מיקום

גן חובה

מתחילות גן זית

ה`

16:30 – 17:15

10*165

32

אולם ספורט (הזית)

מתחילות גן דגן

ג`

17:00 – 17:45

שלוחת הדגן

כיתות א`-ב`

מתחילות א`-ב` זית

ה`

14:40 – 15:30

אולם ספורט (הזית)

מתחילות א`-ב` דגן

ה`

15:10 – 16:00

שלוחת הדגן

כיתות ג`-ד`

מתחילות ג`-ד`

א`

17:40 – 18:30

אולם ספורט (הזית)

מתעמלות בעבר במועדון אחר - רב גילאי

רישום לפי התייעצות עם מאמנת ראשית:

רוחמה מנחם, טל` 050-734-5191

קבוצות שמתחילות שנה שניה במועדון

שם הקבוצה בשנה שחלפה

שם הקבוצה החדש לרישום השנה

יום

שעה

מחיר

מס` מפגשים

מיקום

מתחילות גן זית

"שמש"

ה`

15:30 – 16:30

165*10

32

אולם ספורט (הזית)

מתחילות א`-ב` זית

"ירח"

ה`

15:30 – 16:30

מתחילות ג`-ד` זית

"סהר"

ה`

17:15 – 18:15

מתחילות גן דגן

"חמה"

ה`

16:00 – 17:00

שלוחת הדגן

 מתחילות א`-ב` דגן

אופציה א` - "נוגה"

ג`

15:00 – 16:00

אופציה ב` - "שבתאי"

ה`

17:00 – 18:00

קבוצות ותיקות – מתחילות שנה שלישית ומעלה במועדון

קבוצות

יום

שעה

מחיר

מס` מפגשים

מיקום

אלמוג וארגמן

ג`

16:00 – 17:00

165*10

32

שלוחת הדגן

אגם ויקינטון

ה`

18:00 – 19:00

תכלת ושני

ה`

17:15 – 18:15

אולם ספורט (הזית)

כלנית ורקפת

ה`

18:15 – 19:15

סנונית מנגו

ב` + ד`

15:30 – 16:30

255*10

64

אפרסק

ב` + ד`

15:30 – 16:30

דרור

ב` + ד`

16:30 – 17:30

תות לימון

ב` + ד`

16:30 – 17:30

ניצן אביב

ב` + ד`

16:30 – 17:30

דובדבן

ב` + ד`

17:30 – 18:30

קורבט אופק

ב` + ד`

18:30 – 19:30

נבחרת צעירה

א` 

19:30 - 18:30

340*10

96

ב` + ד`

19:30 – 18:30

נבחרת בוגרת

א`

19:30 – 20:45

ב` + ד`

19:30 – 20:45

ראשי יצירת קשר יוטיוב פייסבוק
הסדרי נגישות מפת אתר